2

Podsumowanie akcji “Zdrowe, ciepłe śniadanie w jesiennym klimacie”.

W dniu dzisiejszym chciałabym podsumować akcję, którą założyłam wspólnie z portalem durszlak.pl pt “Zdrowe, ciepłe śniadanie w jesiennym klimacie”. A nie przez chwilę nie przeszło mi przez myśl, że weźmie w niej udział tyle blogów i zostanie dodanych aż tyle przepisów!!! 🙂

 
 

Podsumowanie akcji “Zdrowe śniadanie w jesiennym klimacie”.

Podsumowując: akcja trwała od 05.11.2015 do 05.12.2015. Wzięło w niej udział 75 blogów i dodano 148 przepisów na zdrowe, ciepłe śniadanie w jesiennym klimacie!
Niestety kilka przepisów nie spełniało wymagań stawianych w zasadach akcji, dlatego nie zostały dodane – a szkoda bo przepisy były wyśmienite. Zazwyczaj był to brak banerka – pamiętajcie o nim zawsze.
Poniżej spis blogów i przepisów, które wzięły udział w akcji i spełniały jej warunki. Na zdrowe i ciepłe śniadanie królują placuszki w różnej postaci oraz owsianki/jaglanki.

Sandra z bloga Poranek na słodko dodała aż 16 przepisów, 8 przepisów dodała navynut z bloga Navynut. Po 6 przepisów zostało dodanych przez Natalię Paalac z bloga Healthy Dreams, bloga Słodkie okruszki oraz Zielone Koktajle. a 5 przepisów Blue Almonds.

Dziękuję serdecznie wszystkim za udział w akcji i za ciekawe przepisy. Niektóre na pewno powtórzę w swojej kuchni 🙂

2 komentarze

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.