4

Akcja kulinarna – “Zdrowe, ciepłe śniadanie w jesiennym klimacie”.

Często spotykam się z sytuacją że na śniadanie spożywana jest kawa i nic poza tym. Przez cały czas w swojej pracy próbuję to zmienić i na szczęście w bardzo wielu przypadkach się udaje.

Zjadanie śniadań – dobry nawyk.

Organizm musi przyzwyczaić się do zmiany – kiedyś nie dostawał energii rano a teraz owszem i co najważniejsze czuje się z tym wyśmienicie! Zmieńmy nasze niezdrowe przyzwyczajenia! Wprowadźmy rankiem śniadanie!
A kawka niech będzie smacznym dodatkiem 😉
 
 
Zapraszam do wzięcia udziału w akcji “Zdrowe, ciepłe śniadanie w jesiennym klimacie” w której możesz dodawać przepisy na lekkie, zdrowe, sycące (ale nie ciężkostrawne) i przede wszystkim ciepłe śniadania. Możesz dodać śniadanie na słodko, na słono lub jak tylko sobie wymyślisz. Ważna zasada to taka że śniadanie powinno w jesiennym klimacie, czyli zawierać kolory: żółty, pomarańczowy, czerwony, bordowy i brązowy – jak złota polska jesień. Będzie pięknie i… pysznie!

Akceptowane będą tylko zdrowe przepisy, więc jeśli chcesz dodać np. smażony bekon z jajkami sadzonymi dodaj garść świeżej, warzywnej sałatki albo pełnoziarnisty chleb – wówczas Twoje śniadanie trafi do reszty przepisów z tej akcji. 

Ogólne zasady akcji:
– przepis musi być ze zdjęciem oraz dokładnym opisem jak przygotować dany posiłek
– przepis musi posiadać tytuł/ nazwę zdrowego śniadania
– przepis nie może być archiwalny
– przepis powinien posiadać wysoką wartość odżywczą (dodaj np. owoce, warzywa)
– przepis powinien zawierać banerek akcji 

Zapraszam na Zdrowe, ciepłe śniadanie!

 

Kod należy skopiować i wstawić na swoją stronę.

<a href="http://durszlak.pl/akcje-kulinarne/zdrowe-sniadanie-jesien"><img src="http://durszlak.pl/system/banners/00/00/00/12/58embed_hIkBajwuFJqN1Ozb9HRo0Fcx7AuKIgzz.JPG" alt="Zdrowe, ciepłe śniadanie w jesiennym klimacie"></a>
Zdrowe, ciepłe śniadanie w jesiennym klimacie

4 komentarze

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.